Hakkımızda

 

Anka Havuz, Sauna, Spa & Welness Firması 2009 yılında Sn. Serpil Kesen tarafından kurulmuş olup, yüksek standartlara sahip kaliteli hizmet anlayışı ve sürekli yenilenen teknoloji ve trendleri uygulaması ile sektörde tanınan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaya kurulduğu günden beri devam etmektedir.

Anka Havuz, alanında uzman teknik ekibinin sahip olduğu deneyim ve yaratıcı yaklaşımı ile hem yurtiçi hem de İtalya, Ukrayna, Özbekistan, Azerbaycan, Irak, Afganistan, Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai), Libya ve Somali’de 100’den fazla proje taahhüttü gerçekleştirmiştir. Demokrasi ve Özgürlük Adası (Yassıada) projesi gibi mega projeler yanında firmamız birçok küçük ölçekli projelerde hem taahhüt / uygulama hem de bireysel müşterilere ve kurumsal inşaat firmalarına teknik danışmanlık, tasarım konularında hizmet vermektedir.

Anka Havuz firma yöneticimiz Sn. Serpil Kesen sektörde 25 yılı aşan bir deneyime sahip olup, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren inşaat sektörünün önde gelen firmalarına danışmanlık yapmaktadır. Teknik Yönetici olarak projeleri planlamadan uygulama ve uygulama sonrası takip süreçlerine kadar gecen tüm uygulama basamaklarında bizzat teknik ekip içerisinde yer almakta ve sürecin titizlik ile tamamlanmasını sağlamaktadır.

Projelendirdiği ve uyguladığı taahhütler ile güçlü bir referans listesine sahip olan Anka Havuz’a ait mevcut bazı referanslara ve iş bitirme belgelerine buradan ulaşılabilirsiniz. Havuz yapımında deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile sizler için sağlık, estetik, ergonomisi ve kullanışlılığı maksimumda düşünülen, innovatif ve uzun sureli performans kriterleri düşünülerek alan ve yapılarınıza en uygun proje ve tasarımları kaliteden ödün vermeden yapmak en önemli misyonumuzdur.

Sizler ile birlikte calişabilmek umuduyla…

Anka Havuz Sauna Spa